Piva - spodně kvašená

Pro spodně kvašená piva ležáckého typujsou použity chmely převážně z vlastní chmelnice. Odrůdy Žatecký poloraný červeňák, Sládek a Premiant. 

Quatro 10 - Světlá desítka

Ječný slad a pšeničné, ovesné a žitné vločky. Zároveň byly pro chmelení použity čtyři odrůdy chmele. Premiant, Sládek, ŽPČ a Rubín. 

Polotmavá 12 - Polotmavé pivo

Pivo složené ze 4 druhů sladu a 3 druhů chmele. Vídeň, Mnichov I, Mnichov II, Carrared, domácí chmel. Alc. 4,6 %, EPM 12%, barva 30EBC 

Vlčák světlý/polotmavý  11 - s beránkem

Světlá/ polotmavá jedenáctka. Barva je na hranici mezi světlým a polotmavým pivem.  Za použití plzeňského, mnichovského, vídeňského a karamelového sladu společně s chmelem Agnus a ŽPČ je docíleno velice pitelného ležáku.

Tmavá 12 - Černé pivo 

Pivo složené ze 3 druhů sladu a 3 druhů chmele.  Vídeň, Mnichovský I, pražený ječmen, Sládek, Premiant, ŽPČ

Hořká 10 - za studena chmelená

Světlá desítka - extra hořká. Pro milovníky hořkých piv. Složení 2 druhy sladu a 3 druhů chmele. Plzeňský, Mnichovský I...Sládek, Premiant ...DH  Hallertau

Vlčák z Vídně -Polotmavá dvanáctka

Pivo které vyšlo z původní Polotmavé 12. Dostalo svoje konečné složení, konečný název a konečně etiketu. 

Žitná 11

Piva - svrchně kvašená

Vlčák ALE 11

První svrchně kvašené pivo z nabídky pivovaru (2019). Za použití Pale Ale a karamelového sladu.  Poprvé nebylo použito hlávkového chmele. Chinook, Harmonie, Fuggle, Hallertau.

Novoroční 14

První letošní (2021) svrchně kvašené pivo. Za použití Pale Ale, plzeňského, žitného a karamelového sladu.  Kombinace chmelů Agnus, Perle a poprvé bylo použito nového francouzského chmele Elixír.

Letní "stout" 11

Třetí letošní (2021) svrchně kvašené pivo.  Ječný slad a pražený ječmen dává pivu chuť stoutu, jen v lehčí letní variantě. Použitý chmel : Sládek, Hallertauer Mittelfrüh (Germany) a ŽPČ.

EPM 11,3°P, EBM - 74 j. , Alc 4,2% obj.

©Copyright Rodinný pivovar Miřetice - Vlčák