Pro spodně kvašená piva ležáckého typujsou použity chmely převážně z vlastní chmelnice. Odrůdy Žatecký poloraný červeňák, Sládek a Premiant.
Ječný slad a pšeničné, ovesné a žitné vločky. Zároveň byly pro chmelení použity čtyři odrůdy chmele. Premiant, Sládek, ŽPČ a Rubín.
Pivo složené ze 4 druhů sladu a 3 druhů chmele. Vídeň, Mnichov I, Mnichov II, Carrared, domácí chmel. Alc. 4,6 %, EPM 12%, barva 30EBC
Světlá/ polotmavá jedenáctka. Barva je na hranici mezi světlým a polotmavým pivem. Za použití plzeňského, mnichovského, vídeňského a karamelového sladu společně s chmelem Agnus a ŽPČ je docíleno velice pitelného ležáku.
Žitné světlé pivo - obsah žitného sladu od 20-35 %.
Pivo složené ze 3 druhů sladu a 3 druhů chmele. Vídeň, Mnichovský I, pražený ječmen, Sládek, Premiant, ŽPČ
Světlá desítka - extra hořká. Pro milovníky hořkých piv. Složení 2 druhy sladu a 3 druhů chmele. Plzeňský, Mnichovský I...Sládek, Premiant ...DH Hallertau
Pivo které vyšlo z původní Polotmavé 12. Dostalo svoje konečné složení, konečný název a konečně etiketu.
Vánoční speciál - obsahuje slad, melasu a perníkové koření.
Plný bylin. Petrklíč, podběl a yzop dodávají pivu lehkou jarní bylinnou vůni. Chmel samozřejmě nechybí : Premiant (vlastní), Uran, Harmonie, ŽPČ (vlastní).
První svrchně kvašené pivo z nabídky pivovaru (2019). Za použití Pale Ale a karamelového sladu. Poprvé nebylo použito hlávkového chmele. Chinook, Harmonie, Fuggle, Hallertau.
Svrchně kvašené pivo s vůní pomerančů.
První svrchně kvašené pivo roku 2021. Za použití Pale Ale, plzeňského, žitného a karamelového sladu. Kombinace chmelů Agnus, Perle a poprvé bylo použito nového francouzského chmele Elixír.
Třetí letošní (2021) svrchně kvašené pivo. Ječný slad a pražený ječmen dává pivu chuť stoutu, jen v lehčí letní variantě. Použitý chmel : Sládek, Hallertauer Mittelfrüh (Germany) a ŽPČ.
EPM 11,3°P, EBM - 74 j. , Alc 4,2% obj.
©Copyright Rodinný pivovar Miřetice - Vlčák